A może nad morze? Z książką 3. Czekamy na zgłoszenia uczestników

A może nad morze? Z książką 3

Już po raz trzeci zapraszamy na nasze spotkanie: blogerów piszących o książkach, komentatorów tych blogów oraz autorów i autorki, dzięki którym blogerzy mają o czym pisać na swoich blogach, a komentatorzy mają co komentować. Tradycyjnie rozmowy o książkach i blogach odbędą się w Sopocie. Patronat nad wydarzeniem sprawuje, jak co roku, Literacki Sopot.

Literacki Sopot

Spotykamy się w sobotę 11 lipca 2015 roku o godzinie 14.00. W miejscu najpiękniejszym z możliwych, przy sopockiej plaży w Zatoce Sztuki. Tym razem jednak usiądziemy w sali morskiej z tarasem, czyli będziemy spoglądać na Bałtyk lekko z góry.

Zatoka Sztuki

Zapewniamy jak zwykle piękny widok, piasek w butach, szum i zapach morza oraz dzięki znanym i lubianym wydawnictwom sporo książkowych niespodzianek. Tradycyjnie, od samego początku wspiera nas Literacki Egmont, ale dołączą do nas także zupełnie nowi sponsorzy.

Sponsorzy spotkania

Do Sopotu zabieramy ze sobą dobry humor i dowolną liczbę książek na wymianę.

Nawdychamy się jodu (bezpłatnie), skosztujemy pyszności z Zatokowej kuchni (na koszt własny, ale z rabatem), napiszemy trzecią część naszej spotkaniowej powieści i zintegrujemy się przy pomocy quizu o książkach. Będzie to wspaniała okazja, żeby poznać osobiście tych, którzy pojawią się na naszej imprezie po raz pierwszy oraz spotkać po raz kolejny spotkaniowych weteranów.

W tym roku dodatkowo przygotowujemy akcję „Zróbmy coś pożytecznego”. Prosimy każdego z uczestników o przyniesienie ze sobą oprócz książek na wymianę także jednej książki dla małych czytelników. Wszystkie zebrane w ten sposób upominki trafią do Bursztynowej Przystani, pierwszego na Pomorzu hospicjum dla dzieci znajdującego się w Gdyni.

Bursztynowa Przystań

Na wiążące zgłoszenie udziału w spotkaniu czekamy do 20 czerwca pod adresem:

lipcowysopot2015@wp.pl

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy

Bookfa i Beata oraz Aleksandra i Dominika

16 Komentarze

    • Wzięłaś urlop na nasze spotkanie :D

      Twoje zgłoszenie dotarło na naszą skrzynkę pocztową jako trzecie! Niedługo dostaniesz potwierdzenie na podany adres e-mail.

  1. Jeszcze chyba ze mnie zbytni laik w temacie, ale może za rok. Morze jest fajne, książki są fajne – połączenie idealne (i ten rym nie był zamierzony ;))