A może (znów) nad morze? Z książką. Uchylamy rąbka tajemnicy…

Drugie Spotkanie Blogerów Książkowych w Sopocie A.D. 2014Po raz drugi zapraszamy blogerów oraz aktywnych komentatorów tych blogów na spotkanie w Zatoce Sztuki w Sopocie. Patronat nad imprezą sprawuje ponownie Literacki Sopot.
Literacki SopotOprócz rozmów o książkach i blogach książkowych z szumem morza w tle i piaskiem pod stopami, w tym roku zapewniamy także pisarzy na wyciągnięcie ręki. Z radością informujemy, że wśród uczestników spotkania będą w tym roku także ludzie pióra. Będzie więc szansa przekonać się osobiście, że pisarz to też człowiek. Gdyński autor Mirosław Tomaszewski przygotował dla każdego uczestnika po egzemplarzu swojej debiutanckiej powieści political fiction „Pełnomocnik”.

Spotykamy się 5 lipca o godzinie 15.00. Miejscem spotkania jest Zatoka Sztuki w Sopocie. Zjemy coś pysznego na koszt własny (w cenie specjalnej) i powdychamy jod (zupełnie bezpłatnie) na najbardziej atrakcyjnym kawałku sopockiej plaży. Na razie zobaczcie to miejsce oczami fruwającej kamery Grzegorza Czapiewskiego z obloty.pl.


Będzie więc znów wspaniała okazja poznać osobiście tych, którzy przyjadą po raz pierwszy i odświeżyć znajomość z ubiegłorocznymi uczestnikami spotkania. Na wszystkich czekają książkowe niespodzianki przygotowane przez wydawnictwa sponsorujące nasze spotkanie.
SponsorzySpotkanie będzie chwilami obserwowane przez oko kamery, więc będzie możliwość zostania gwiazdą filmową imprezy, jeżeli ktoś będzie miał na to ochotę.

Uwaga! Przywozimy ze sobą książkę/książki na wymianę i dobry humor. Gwarantujemy, że do domu będziecie wracać w jeszcze lepszym humorze i obładowani książkami.

Z przykrością informujemy, że lista zgłoszeń została już zamknięta. Tych, którzy nie zdążyli się zgłosić, zapraszamy za rok.

Organizatorki:
bookfa (www.bookfa.blox.plLost In The Library by bookfa)
Beata Kobierowska (www.cowartoczytac.blog.plCo warto czytać?)

17 Komentarze

 1. Impreza nabiera rozmachu, ale też wyrobiłyście już sobie renomę – dzięki poprzedniemu spotkaniu. Dlatego cieszę się, że na nim będę (obym nie napisała tego w złym momencie). Poznałam książkę M. Tomaszewskiego pt. „Marynarka”, więc ciekawa jestem „Pełnomocnika”. Pozdrawiam :)

 2. Cieszę się, że zdążyłam się dopisać :) Będę głównie jako blogerka, ale mam nadzieję, że uda mi się zaprezentować moją najnowszą książkę pt „Płacz wilka”, nie wiem ile egzemplarzy uda mi się przywieźć ze sobą, ale z pewnością kilka znajdzie się na stole z książkami do wymiany obok innych książek mojego autorstwa :)

 3. Szkoda, że nie pojadę. Dopiero co wrócę z Dusznik Zdroju i nie dam rady.
  Udanej imprezy :)

 4. Fajna sprawa, nigdy nie byłem na takim spotkaniu ale wszystko czytając stwierdziłem, że czas zrobić krok do przodu, tym bardziej zachęcają mnie do tego pozytywne opinie i komentarze :).

 5. Wygląda na to, że jestem dzisiaj u Ciebie pierwsza:)
  Dzień po, a ja już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)
  To był bardzo dobry dzień!!!!