A może (znów) nad morze? Z książką

Drugie Spotkanie Blogerów Książkowych w Sopocie, 5 lipca 2014

Mamy wielką przyjemność po raz drugi zaprosić blogerów książkowych i aktywnych komentatorów tych blogów na rozmowy o książkach i blogach książkowych z szumem morza w tle i piaskiem pod stopami. Także w tym roku patronat nad spotkaniem obejmuje Literacki Sopot.

Literacki SopotSpotykamy się 5 lipca (sobota) o godzinie 15.00 w Zatoce Sztuki w Sopocie.

Zatoka SztukiZapewniamy piękny widok na Bałtyk, szum i zapach morza, piasek w butach oraz dzięki sponsorom sporo książkowych niespodzianek.

Sponsorzy

Powdychamy jod (bezpłatnie) i zjemy coś pysznego (na koszt własny) na najbardziej atrakcyjnym kawałku sopockiej plaży.

Na spotkanie przywozimy ze sobą dobry humor i co najmniej jedną książkę na wymianę.

Będzie to wspaniała okazja poznać się osobiście z tymi, którzy przyjadą po raz pierwszy oraz ponownie spotkać się z tymi, którzy pojawią się po raz drugi.

Na wiążące zgłoszenie przybycia na adres mejlowy lipcowysopot@wp.pl czekamy do 20 czerwca. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy
bookfa (bookfa.blox.plLost In The Library by bookfa)
Beata Kobierowska (cowartoczytac.blog.pl, Co warto czytać?)

14 Komentarze

  1. Hej, my – tak jak w roku ubiegłym – również się piszemy :) Zgłoszenie mailowe za momencik wyślemy, ale przy okazji chciałem wspomnieć, że tym razem również chciałbym na spotkanie zabrać kamerę i zrobić z tego video relację. Myślisz, że tym razem udałoby się? Chodzi mi głównie o możliwość nagrywania na spotkaniu, bo ostatnio raczej bez uprzedniego zapytania nie wypadało.

    • Super, że będziecie :-). Pomysł z filmem przedyskutujemy z Bookfą i może się uda… Trzeba pomyśleć, jak to zorganizować. Dobrze, że wspomniałeś o tym już teraz.

  2. Ojej :( Mam mały problem, bo właśnie w tym dniu koleżanka z byłej pracy wychodzi za mąż i to o godz. 15:30 ma ślub w Gdyni. Muszę pomyśleć jak to pogodzić, najwyżej dojadę do Was trochę spóźniona, ale muszę być :)