A może nad morze z książką i… po książki. Literacki Egmont sponsorem spotkania blogerów!

Rozmowy o książkach i blogach książkowych z szumem morza w tle będą miały miejsce 13 lipca 2013 w Sopocie, czyli już wkrótce.

A może nad morze? Z ksiażką - pod patronatem Literackiego Sopotu

Do tego zjemy coś pysznego, powdychamy jod i wymienimy się książkami przyniesionymi na spotkanie.

Niedawno informowałyśmy, że Literacki Sopot zaproponował objęcie patronatem naszego spotkania i że propozycja została przyjęta z entuzjazmem.

Tym razem miło nam poinformować, że Literacki Egmont zasponsoruje nasze spotkanie, czyli, że oprócz książek z koleżeńskiej wymiany każdy zabierze ze sobą do domu jeszcze pachnący farbą drukarską prezent od wydawnictwa.

Ciągle serdecznie zapraszamy wszystkich blogerów książkowych i aktywnych komentatorów tych blogów do Sopotu. Naprawdę warto wyrwać się na letni weekend nad morze. Jeszcze kilka dni można się zgłaszać!

Zapewniamy piękny widok na Bałtyk, szum i zapach morza, oraz piasek w butach. Wraz z Literackim Sopotem i Literackim Egmontem postaramy się, żeby było co wspominać przez resztę lata i później, w długie zimowe wieczory.

Do torby pakujemy dobry humor i książki na wymianę, „Bookcrossing at the See”. Jedną, lub więcej.

Będzie to wspaniała okazja poznać się wreszcie osobiście, pogawędzić o książkach i blogach książkowych. Nasza blogowa koleżanka i pisarka Ewa Formella zaprezentuje nam swoją najnowszą powieść „Lawenda”.

Do 30 czerwca czekamy na zgłoszenia pod wpisem lub na adres mejlowy:

lipcowysopot@wp.pl

Informacja o miejscu i dokładnej godzinie spotkania, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, ukaże się na blogu w pierwszym tygodniu lipca.

Serdecznie zapraszamy

Beata Kobierowska (felicja79) www.cowartoczytac.blog.pl
bookfa www.bookfa.blox.pl
patron spotkania: Literacki Sopot
sponsor spotkania: Literacki Egmont

43 Komentarze

  • U mnie relacja na pewno będzie :-). Spotkanie szykuje się wyjątkowe! Będą blogerki, będą czytelniczki blogów, będą „pakiety powitalne” od patrona i książki od sponsora, i… I więcej nie powiem, bo to niespodzianka :-)

 1. Dobra, wygląda na to, że o ile nie wypadnie nic niespodziewanego to ogarniemy się z dzieciakami i uda mi się przyjechać chociaż na trochę, jeśli nie będzie to specjalnie późno :) Mąż weźmie jedno i pobawią się na plaży a ja przyjdę z drugim :) Tak że się zgłaszam!

  • Hurra! Lista uczestników nam rośnie! Dobrze, że sponsor hojny, dla wszystkich książek starczy :-)
   Myślę, że spotkanie potrwa kilka godzin, więc spokojnie będziesz mogła do nas dołączyć. Ogromnie się cieszę, że w końcu sobie pogadamy „na żywo” :-)

   • a można gdzieś przeczytać, jaki jest plan całego spotkania? To będzie spontaniczny panel czy raczej będzie harmonogram?

  • Będzie nam bardzo miło! :-)

   Czy Twoje przybycie jest pewne na 100%?
   Pytam, żeby mieć pewność, ile mamy zarezerwować miejsc i ile przygotować „niespodzianek” :-)

     • bo jesli bylyby to godziny dajmy na to 13/14 start spotkania to mialabym wiecej pewnosci na przyjazd, a jesli poznopopoludniowe lub wieczorne to odpada bo o 19:30 mam pks do domu ostatni

    • Godzinę spotkania ustalimy i podamy niedługo, weźmiemy wszystkie komentarze pod uwagę. Myślę, że spotkanie potrwa kilka godzin (taką mam nadzieję) i że uda Ci się na nim być :-)

     • no własnie ze wzgledu na te kilka h jesli bedzie robione w jakiejs pozniejszej godzinie to nie opłaca mi sie zbytnio tyrac w jedna strone 2h zeby na spotkaniu byc z godzine moze dwie:(

  • Bardzo nas to cieszy! :-)

   Czy Twoje przybycie jest pewne na 100%?
   Pytam, żeby mieć pewność, ile mamy zarezerwować miejsc i ile przygotować „niespodzianek” :-)

 2. głosuję za dostępem Warszawy do morza!!! będzie wszystkim bliżej na spotkanie blogerów… tak bym chciała być:(

  • Gdybyśmy tylko mogły, wysłałybyśmy po Ciebie helikopter! Musimy poszukać sponsora, który dysponuje takim transportem :-)

   A na poważnie – bardzo mi będzie Ciebie brakować na tym spotkaniu, ale wierzę, że kiedyś się w końcu spotkamy.

 3. Tak bardzo się cieszę na to spotkanie, że chwilami boję się, że coś wypadnie na NIE :( ale jak na dzień dzisiejszy cała jestem ZA, szkoda tylko, że mój konkurs pachnący lawendą nie cieszy się zainteresowaniem, ale cóż, nie każdy lubi tego typu książki :) Przyjdę w ilości dwóch osób, bo moja przyjaciółka, chociaż nie jest blogerką, ale namiętną czytelniczką, bardzo chciałaby uczestniczyć w tym NASZYM spotkaniu.

  • Po samych komentarzach na blogu u mnie i u Ciebie można się zorientować, że będzie bardzo dużo interesujących osób! A mamy jeszcze zgłoszenia mailowe :-)